Polish English Chinese (Simplified) Ukrainian

Na czym pracujemy?

Oto szereg środków, którymi m.in. operujemy podczas realizacji zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji. To tylko sprawdzone i renomowane środki. Przedstawiamy główne i najczęściej stosowane.

Karakill 10 MC

Karakill 10 MC to preparat w formie koncentratu mikrokapsułowego do rozcieńczania z wodą. Przeznaczony do zwalczania prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona i rybików cukrowych.

Alfasekt PLUS

ALFASEKT PLUS to ulepszona wersja znanego wszystkim firmom DDD Alfasektu 050 SC. Skutecznie działa na wszelkiego rodzaju owady latające i biegające. Do zastosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Cimex-Out

Cimex Out to idealny sposób na pozbycie się z domu i jego otoczenia much, komarów, prusaków czy karaluchów. Środek skutecznie działa również na inne owady.

KAFAR 600 EC

KAFAR 600 EC to ceniony i skuteczny insektydyd. Zwalcza komary, mrówki czy muchy, karaluchy, prusaki, pchły i wiele innych.

Nobactel

Nobactel to oryginalny francuski preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni. Jest niesamowicie wyadajny. Nobactel to przede wszystkim bezpieczeństwo w Twoim domu, zakładzie pracy, szpitalu, hotelu, ale również bezpieczeństwo np. Twojej hodowli wszędzie tam gdzie czają się bakterie i grzyby. Jest całkowicie bezpieczny.

Żel na karaluchy i prusaki MYTHIC

MYTHIC żel na karaczany i karaluchy renomowanego niemieckiego producenta preparatów owadobójczych BASF. Mythic Gel to najlepszy sposób by zwalczyć karaluchy i prusaki. Unikalna formuła zawierająca białka i cukry silnie wabi karaluchy i jest chętnie pobierana przez owady.

Goliath żel

Preparat przeznaczony jest do zwalczania prusaków i karaluchów. Zwalcza skutecznie zarówno osobniki dorosłe jak i larwy. Żel może być stosowany w każdym pomieszczeniu gdyż nie powoduje powstania uciążliwości lub ryzyka skażenia, zarówno dla użytkownika, jak i jego klienta.

Ponadto to produkt PREMIUM. najszybciej działający preparat na karaczany (bez podziału na formy użytkowe). Zwalcza wszystkie stadia rozwojowe, efekt kaskadowy zapewniający eliminację całej populacji, skuteczny nawet do 6 miesięcy od aplikacji, ekonomiczny w użyciu dzięki niskim dawkom.

Maxforce Prime

Maxforce Prime to żel owadobójczy do profesjonalnego zwalczania owadów. Skuteczny w walce z karaluchami. Preparat posiada postać żelu gotowego do użycia na bazie imidachloprydu, substancji aktywnej należącej do rodziny chemicznej neonikotynoidów. Maxforce Prime zawiera szczególnie aktywne składniki odżywcze oraz elementy koloidalne, stanowiące źródło wody dla owadów. Specjalna konsystencja żelu pozwala na łatwe przyleganie do wszystkich powierzchni.