Polish English Chinese (Simplified) Ukrainian

Ozonowanie Płock

Tradycyjna usługa dezynfekcji  może być w stanie zaatakować niektóre bakterie i cząsteczki, jednak generatory AGGRESSIVE wykonają o wiele dokładniejszą pracę, używając występującego w atmosferze ozonu.
Nasz generator ozonu został specjalnie zaprojektowany, aby zabijać każdą szkodliwą cząsteczkę na powierzchni i w powietrzu bez konieczności przenoszenia biura, czy przeprowadzki, fumigacji lub spędzania wielu dni na poza miejscem zabiegu.
Dezynfekcja ozonem wykonywana przez firmę DDD Płock to bezpieczny i bardzo skuteczny sposób na dezynfekcję Twojego domu, mieszkania, biura, magazynu, hali czy samochodu.

Dlaczego ozon jest tak skuteczny podczas dezynfekcji w Płocku?

Przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności, ozonowanie jest zupełnie bezpieczną metodą dezynfekcyjną, która sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i w pomieszczeniach biurowych i usługowych.

Dezynfekcja ozonem w Płocku polega na oczyszczeniu pomieszczeń z różnego rodzaju wirusów i bakterii dzięki zastosowaniu gazu o silnych właściwościach utleniających. Ozonowanie to metoda oczyszczania powietrza i powierzchni, która jest ekologiczna i bezpieczna, a także nie pozostawia żadnych szkodliwych produktów ubocznych.

Ponadto, ozon przenika również do przewodów wentylacyjnych i klimatyzacji, oczyszczając je z wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów i alergenów.

Usuwanie zapachów Płock

Najpierw usuwamy lub czyścimy źródło nieprzyjemnego zapachu. W niektórych przypadkach oznacza to usunięcie dywanu, podkładki lub podłogi, aby dotrzeć do źródła nieprzyjemnego zapachu, szczególnie w przypadku moczu zwierząt domowych. Następnie wybieramy najlepszą metodę usuwania nieprzyjemnych zapachów i proces, który przyniesie najlepsze rezultaty.

Jedną ze skutecznych opcji jest zastosowanie ozonu, które można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami, w zależności od sytuacji. Ozon usuwa nieprzyjemny zapach, niszcząc cząsteczki, bakterie i zarodniki, które powodują nieprzyjemny zapach. Ozon (O3) jest wysoce reaktywną cząsteczką i bardzo szybko reaguje chemicznie z cząsteczkami w atmosferze i na różnych powierzchniach.

Ozonowanie chemicznie rozkłada cząsteczki powodujące nieprzyjemny zapach w każdym miejscu, w którym przepływa powietrze, skutecznie „oczyszczając” bakterie znajdujące się w powietrzu, ścianach, sufitach, przewodach, włóknach dywanowych, szczelinach między deskami podłogowymi, pęknięciach w ścianach i nie tylko. Ozon jest w stanie wnikać w te obszary i skutecznie, a w wielu przypadkach na stałe, niszczyć nieprzyjemne zapachy.