Polish English Chinese (Simplified) Ukrainian

Sprzątanie i czyszczenie po pożarach Płock

Profesjonalnie czyścimy dezynfekujemy i ozonujemy miejsca, w których doszło do pożaru, tym samym przywracając domom i mieszkaniom swoje funkcje mieszkalne w Płocku i okolicach. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Pożary mogą być szczególnie niszczące dla Twojego domu lub firmy. Gdy wozy strażackie odjadą, twoja nieruchomość prawdopodobnie ucierpi nie tylko w wyniku pożaru i dymu, ale także rozległych szkód wodnych i powodzi spowodowanych działaniami gaśniczymi. Nasi specjaliści są przeszkoleni w sposób specjalistyczny w zakresie naprawy szkód po pożarze i zalaniu oraz posiadają doświadczenie, aby szybko posprzątać i przywrócić dom do stanu sprzed pożaru. Mogą również usuwać wszechobecny zapach dymu i głęboko czyścić sadzę z tapicerki i dywanu.

Dekontaminacja po pożarze Płock

Oglądanie domu i cennych rzeczy spalonych przez ogień może być jedną z najbardziej traumatycznych przeżyć, jakich może doświadczyć właściciel domu. Po tak druzgocącej stracie jedynie szybka i fachowa pomoc oraz wskazówki co zrobić po takim zdarzeniu może przynieść nieco oddechu.

Nasi technicy to więcej niż utalentowani profesjonaliści; troszczą się o ludzi gotowych jak najszybciej przywrócić Twój dom do normalności, jednocześnie informując Cię o każdym kroku, który czynimy. Dzięki naszej kompleksowej gamie usług w zakresie usuwania skutków pożaru, w tym usuwania sadzy, dymu i zapachów, zapewniamy Ci pełną ochronę.

Chociaż wszystkie pożary mogą niszczyć Twój dom, nie wszystkie są takie same. Każdy rodzaj pożaru może spowodować różnego rodzaju uszkodzenia, które będą wymagały innego rozwiązania.

Profesjonalne usługi

Nasz kompleksowy proces naprawy szkód pożarowych obejmuje:

– Identyfikacja źródła w celu określenia rodzaju pożaru, który miał miejsce
– Ocena obszarów, które są mokre w wyniku gaszenia pożaru, które mogą wymagać renowacji
– Naprawa szkód spowodowanych przez wodę (w razie potrzeby)
– Ocena wrażliwych materiałów, które mogą ulec uszkodzeniu w wyniku dymu i cząstek sadzy
– Usuwanie zawartości
– Wypakowanie pozostałej zawartości do czyszczenia i przechowywania
– Wykonywanie renowacji strukturalnej, w tym usuwanie zwęglonych zawartości, które mogą tkwić w dymie, takich jak izolacja i spalone drewno
– Ocena dywanów i wykładzin podłogowych, które mogą wymagać usunięcia
– Kontrola konstrukcji domu i podłóg pod kątem bezpieczeństwa
– Renowacja zaatakowanych powierzchni pod kątem zapachów dymu
– Uszczelnienie zapobiegające przedostawaniu się zapachów z powrotem do domu
– Czyszczenie, eliminacja zapachów i dezodoryzacja powierzchni do stanu sprzed ubytku
– Przywrócenie przedmiotów do pierwotnej lokalizacji i pomaganie, aby Twój dom znów pełnił funkcje mieszkalne.