Polish English Chinese (Simplified) Ukrainian

Opis przygotowań do zabiegów dezynsekcji w naszej firmie

W wielu mailach pytacie nas o to, w jaki sposób należy przygotować się do naszych zabiegów zarówno dezynsekcji | odkomarzania, odkleszczania, odpluskwiania, czy dezynfekcji, deratyzacji i ozonowania. O ile w przypadku wielu owadów nie ma konieczności przeprowadzenia specjalnych przygotowań, o tyle w przypadku innych inwazji, takie przygotowania mogą zadecydować o sukcesie zabiegu i jego lepszej efektywności.

Pełna współpraca z Wami w kwestii przygotowania mieszkania i zachowania wszelkich aspektów bezpieczeństwa, pozwala przede wszystkim na sprawniejszy i skuteczniejszy zabieg dezynsekcji, ponadto w wielu przypadkach dzięki Waszym staraniom, środek którego użyjemy działa dłużej, nawet po zakończeniu realizacji zabiegu przez DDD Płock.

Jeśli chodzi o zabiegi dezynsekcji, w zależności od zwalczanego owada oraz okoliczności (ilości insektów, otoczenia, mieszkańców, zwierząt domowych), wybieramy odpowiedni środek i sposób zwalczania szkodników. Najczęściej w DDD Polska stosujemy opryskzamgławianie ULV, żelowanie. Konieczne w tych przypadkach jest przeniesienie substancji (płynu, mgły lub żelu) na poszczególne powierzchnie lub wykorzystanie metod niechemicznych: fizycznych lub biologicznych.

Wobec tego, przygotowanie naszego domu lub mieszkania jest różne, w zależności od insektów, które zidentyfikowaliśmy i ich ilości. Większość środków, jakie stosujemy, wymaga przede wszystkim zabezpieczenie żywności i tych przedmiotów, które mają bezpośredni kontakt z naszym ciałem oraz z jamą ustną, aby nie doszło do kontaktu z substancją czynną.

Zwalczanie pluskwy domowej
Jak przygotować się do zabiegu oprysku i zamgławiania ULV

Jeśli chodzi o zwalczanie pluskiew to jedno z najtrudniejszych zadań jeśli chodzi o branżę DDD. Pluskwy bardzo szybko potrafią zalęgnąć się w pobliżu naszych łóżek i rozmnażać, jednak wytępienie ich wymaga skupienia, odpowiednich środków i pełnej współpracy z właścicielami lokalu.

Jeśli chcesz, byśmy się zajęli pluskwami w Twoim domu i zlikwidowali je w taki sposób, by już nigdy nie wróciły, zastosuj się do następujących zaleceń, a skuteczność zabiegu przeprowadzonego przez specjalistów DDD Płock będzie większa:

  1. Bardzo dokładnie dzień lub dwa przed planowanym rozpoczęciem prac, posprzątaj swoje mieszkanie: mycie podłóg, dokładne odkurzanie itp. Środki, które wykorzystujemy zdecydowanie lepiej działają na czystych powierzchniach. Ponadto nie zalecamy zmywania środka po zabiegu, zdecydowanie ograniczy to możliwości wykorzystanego środka, więc warto zrobić to przed zabiegiem.
  2. Miej zapas worków plastikowych, w których schowasz ubrania i inne przedmioty do prania lub ogrzewania.
  3. Łóżka muszą zostać całkowicie opróżnione (zdejmij z łóżek całą pościel, poduszki, poszewki, prześcieradła i koce, w dzięki temu będziemy mogli spryskać nawet najgłębsze zakamarki łóżka); spakuj te wszystkie rzeczy do wcześniej przygotowanych worków.
  4. najczęściej należy spakować do worków:
  • pościel,
  • poszewki,
  • prześcieradła,
  • koce,
  • piżamy,
  • poduszki
  • maskotki,
  • zabawki
  • i inne rzeczy z łóżka, foteli i ich okolic, które możemy uprać bądź chcemy zabezpieczyć,
  • poza tym warto również zdjąć i spakować firanki lub zasłony (opcjonalnie)
  1. Pluskwa domowa ma swoje ulubione miejsca. Nie warto jej szukać na przykład w szafach, ubraniach, książkach, dywanach, urządzaniach elektronicznych tj. telewizor, dekoder, zegarek, budzik itp. To miejsca, w których występując rzadko, a jeśli już to przy bardzo dużej inwazji pluskiew.
  2. Wszystkie worki należy bardzo szczelnie zamknąć i wynieść do prania. Może to być łazienka lub pralnia. To wszystko po to, by pluskwy nie wydostały się ewentualnie z tego worka i znów nie rozeszły się w poszukiwaniu pożywienia.
  3. Wszystkie rzeczy z worków należy wyprać w temperaturze 50-60°C (uśmierci to pluskwy niezależnie od ich stadium rozwojowego, gdyż giną już w temp. 45°C przy natężeniu czasu około 30 min. W przypadku, kiedy nie ma możliwości wyprania jakichkolwiek przedmiotów, należy je podgrzać do temperatury 50 stopni w inny zalecany sposób np.:
  • użyć myjki parowej,
  • wyprasować, wymrażać przez długie trzymanie w zamrażarce tj. kilka tygodni 2-3,
  • wyparzyć wrzątkiem w wannie lub prysznicu,
  • suszyć w suszarkopralce,
  • umieścić je w nagrzanym aucie lub wygrzać na balkonie w czarnych workach jeśli pozwala na to pogoda;
  1. Należy rozłożyć łóżka czy kanapy na części pierwsze. Jeśli jest taka możliwość, najlepiej postawić łóżko czy materac pionowo. Pamiętajmy, że pluskwy najczęściej chowają się pod łóżkiem, a takie usadowienie tych mebli pozwoli na swobodny dostęp do miejsc, gdzie żyją właśnie pluskwy domowe.
  2. Bardzo dokładnie należy łóżko odkurzyć, jego wszystkie szczeliny i okolice, a także posprzątać podłogi i rzeczy pod łóżkiem. Po pierwsze dajemy mniej opcji kryjówki dla pluskiew, a po drugie, jak już wspominaliśmy, środek lepiej działa na wyczyszczonych powierzchniach. Po odkurzaniu, należy wymienić worek, stary od razu wyrzucić w zamkniętym worku i włożyć nowy.
  3. Dobrym zwyczajem jest poodsuwać meble i zapewnić swobodne przejście, zrobić miejsce tak, aby móc dojść do listew przypodłogowych, ścian,
  4. Odsuń łóżka, fotele, mniejsze meble na odległość do 50 cm od ścian. Zabieg jest skuteczny kiedy mamy dostęp do np.:
  • cokołów,
  • gniazdek elektrycznych,
  • plecków mebli,
  • ścian,
  • parapetów,
  • karniszy
  • i innych szczelin oraz zaciemnionych miejsc gdzie chowają się pluskwy,
  1. Ponadto powinniśmy zdjąć ze ścian tego typu elementy (pozostawiamy je na podłodze, aby również podlegały zabiegowi odpluskwiania):
  • obrazy,
  • zegary,
  • zdjęcia,
  • ozdoby
  • plakaty,
  • wiszące doniczki,
  • inne rzeczy na ścianach, które mogłyby być dobrą kryjówką dla pluskiew
  1. To bardzo ważne. Schowaj w inne miejsce miski z karmą i wodą dla zwierząt, a po zabiegu umyj je bardzo dokładnie wodą z detergentem i zmienić na świeżą karmę i wodę
  2. Starannie zabezpiecz wszelkie przedmioty higieny osobistej tj. szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, grzebienie, ręczniki, papier toaletowy, mydło.
  3. Z prądu odłącz urządzenia elektryczne znajdującą się w pomieszczeniach, które będą podlegały zabiegowi (telewizor, dekoder, monitor, komputer, laptop, komórka i inne).
  4. Dokładnie zamknij wszystkie okna na czas zabiegu, by środek nie przedostał się na zewnątrz. Zwiększy to skuteczność zabiegu i uniemożliwi to dostanie się chemii do sąsiada.
  5. Wykorzystywany przez firmę DDD Polska zamgławiacz ULV generuje dość silny podmuch powietrza wraz z cieczą roboczą, która je zwilża dlatego należy schować delikatne, lekkie i papierowe przedmioty, aby nie uległy zniszczeniu. tj. bombki, ozdoby, kartki, plakaty, figurki, dekoracje, papierowe elementy i inne ponieważ nie odpowiadamy za ich uszkodzenia.
  6. W przypadku niedawnego powrotu z podróży, rzeczy spakowane również należy zamknąć w workach, wynieść i wyprać lub ogrzać. Wszelkie walizki i torby pozostawić w celu odpluskwienia także tych przedmiotów.
  7. Jeśli posiadamy akwarium, możemy dokładnie przykryć je folią, lub po prostu wynieść, by środek nie dostał się do środka.
  8. Jeśli zapluskwione łóżka masz zamiar wynieść, bądź empatyczny. Zabezpiecz je dokładnie folią, a następnie podpisz lub celowo zniszcz, by uchronić innych przed przejęciem „nieproszonych gości” do siebie. Nasza firma odpłatnie zajmuje się wynoszeniem łóżek oraz ich
    wywiezieniem ,zabezpieczymy je dokładnie oraz zniesiemy niezależnie od tego na którym piętrze znajduje się lokal. Każda taka usługa jest wyceniana w zależności od budowy łózka oraz piętra na którym się znajduje.
  9. Podczas zabiegu w pomieszczeniach nie powinien przebywać nikt poza osobą wykonującą zabieg. Zalecamy zabranie ze sobą wszelkich kosztowności, zegarków, biżuterii, pieniędzy.

 

Jak zachowywać się po przeprowadzonym zabiegu odpluskwiania?

  • Czas przeprowadzonego przez DDD Polska zabiegu wynosi ok. 20-60 minut, który zależy od kilku czynników tj. ilość łóżek, kanap, foteli, materacy, ilości pokoi i ich metrażu oraz przygotowania mieszkania;
  • po zakończeniu zabiegu należy opuścić pomieszczenia od 3 do 5 godzin (przy zamgławianiu) lub około 2 godziny (przy opryskiwaniu), aby preparaty odpowiednio się rozprowadziły, osiadły i wyschły;
  • należy wywietrzyć dokładnie mieszkanie po powrocie, zrobić przeciąg i utrzymywać go minimum przez godzinę;
  • proszę pamiętać, by nie zniszczyć efektów zabiegu odkurzaniem, zamiataniem lub zmywaniem newralgicznych miejsc, w których bytują pluskwy (dlatego nie zmywamy, nie odkurzamy, nie zamiatamy ok. 50 cm od ścian oraz pod meblami i okolicach łóżek, gdyż to mechanicznie uszkodzi nasze preparaty i przez to przestaną działać);
  • należy zmyć powierzchnie, które mogą mieć kontakt z jedzeniem. Nie można dopuścić, aby preparat dostał się w jakikolwiek sposób do jamy ustnej.
  • zalecamy umyć: zlew, blaty kuchenne, stoły i inne miejsca przechowywania jedzenia. Do zmycia powierzchni nie jest konieczny żaden specjalistyczny środek, wystarczy zwykły detergent i woda. Możesz również umyć podłogę w miejscu w którym chodzimy, ale pamiętaj by zostawić barierę ochronną nie zmywając środków ok.50 cm od ścian, pod meblami i łóżkami jak i wokół nich. Jeśli w domu są raczkujące dzieci, należy zmyć podłogi, po których raczkują oraz miejsca, których mogą dotykać. Preparat powinien pozostać jedynie tam, gdzie są pluskwy, natomiast nie powinien mieć kontaktu z człowiekiem.
  • nasze środki są bezpieczniejsze od chemii domowej np. środki do mycia podłóg, blatów, płyny do mycia naczyń itp. dlatego proszę się martwić o swoich najbliższych czy też zwierzęta, nic im nie będzie.

 
Jak przebiega odpluswkianie w DDD Płock?

Technik DDD z naszej firmy w Państwa mieszkaniu:

  • na początku sprawdza stopień przygotowania mieszkania do zabiegu, w razie potrzeby poprawia i pomaga przygotować mieszkanie odpowiednio,
  • przepytuje domowników oraz dokonuje przeglądu miejsc, w którym zalęgły się pluskwy,
  • wskazuje na najczęstsze przyczyn przenoszenia pluskiew i daje rady, by w przyszłości ponownie nie dopuścić do inwazji tych szkodników,
  • wskazuje miejsca, które należy szczególnie uszczelnić, by uniemożliwić przejście pluskiew z pomieszczenia do pomieszczenia,
  • dokładnie spryska za pomocą opryskiwacza lub zamgławiacza ULV miejsca, w którym znajdujemy pluskwy (łóżka, cokoły, ściany, tyły mebli, tyły obrazów i zdjęć, okolice gniazdek elektrycznych, karnisze, parapety, inne szczeliny i zaciemnione miejsca),
  • po zabiegu otrzymują państwo protokół z wykonanej pracy, oczywiście używane przez nas preparaty są bezpieczne i mają wszelkie pozwolenia i atesty na terenie UE.
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania, jeśli tylko mają Państwo jakieś wątpliwości.
  • Chcemy, aby przeprowadzane przez nas zabiegi nie wiązały się z żadnym stresem.
  • Mają Państwo do czynienia z profesjonalistami – to my zajmiemy się wszystkim tak, aby zarówno w jego trakcie oraz po nim wszystko było w porządku.ok. 5

Zwalczanie karaluchów i prusaków Jak przygotować się do zabiegu z metodą żelową?

W tym miejscu chcielibyśmy zaprezentować Wam naj korzystniejsze zalecenia i porady, by odpowiednio przygotować się do zwalczania prusaków i karaluchów, a także zmaksymalizować efekt tego zabiegu.

Metoda żelowa jest uznawana za jedną z bezpieczniejszych, bez utraty jakości. Dlatego też jest bardzo częstym wyborem jeśli chodzi o dezynsekcję w szpitalach, restauracjach, szkołach, przedszkolach i innych miejscach w których inne metody dezynsekcji nie są zalecane przez sanepid, entomologów, producentów środków czy też samych profesjonalistów z branży DDD. Metoda bezpieczna nawet dla niemowląt, dzieci, kobiet w ciąży, karmiących, osób starszych oraz zwierząt – stąd jej wysoka popularność.

Co ciekawe jeśli chodzi o metodę żelową nie wymaga ona żadnego specjalnego przygotowania a podczas samego procesu nie jest wykluczona obecność ludzi. Sama substancja czyli żel jest rozkładana punktowo miejscach, gdzie najczęściej przebywają szkodniki takie jak prusaki i karaluchy. Punkty z żelem mają wielkość 2-3 mm, tak więc są praktyczne niewidoczne i niedostępne, gdyż aplikujemy je na zawiasach w szafkach, pod szafkami, na rurach, pod zlewem, umywalką, nad listwach przypodłogowych, kratkach wentylacyjnych i innych szczelinach czy miejscach gromadzenia karaluchów. W odróżnieniu od zabiegu zamgławiania, nie ma konieczności chowania produktów spożywczych, sztućców, ani późniejszego opuszczania pomieszczenia i jego wietrzenia.

Metoda żelowa polega na tym, że substancja działa na układ pokarmowy owadów (podobnie jak w przypadku wszelkich trutek na szczury) – po zjedzeniu giną w przeciągu kilku godzin. Plusem metody żelowej jest to, że nawet jeśli po kilku dniach kolejne osobniki przedostaną się na przykład od sąsiadów, żel zadziała także na nie, ponieważ ta substancja działa nawet do roku. Inaczej niż w przypadku zamgławiania, gdzie po zabiegu, w przypadku niedostosowania się do zaleceń firmy DDD, owady mogą wrócić i znów rozmnożyć się.

Na rynku znajdziemy bardzo wiele rodzajów żelu. Niestety, z obserwacji wynika, że tylko 2,3 preparaty działają naprawdę. Oczywiście DDD Płock korzysta tylko z tych sprawdzonych specyfików.

Mimo, że mieszkanie nie potrzebuje specjalnego przygotowania do zabiegu, mamy kilka wskazówek, które sprawią, że zabieg zadziała szybciej, a jego efekty będą trwały dłużej:

  • sprawdź i zapisz lub zapamiętaj miejsca, w których spotkałeś owady, z pewnością zapytamy o to przy okazji wizyty,
  • uszczelnij piony rur z pomocą silikonu, akrylu, kleju, gipsu, pianki montażowej itp.);
  • zabezpiecz kratki wentylacyjne (z pomocą gazy opatrunkowej lub rajstopy, dzięki temu będzie wentylacja, a nawet najmniejszy prusak nie przejdzie);
  • ogranicz dostęp do wody (zatykaj na noc zlewy, umywalki, wanny, prysznic, zmywaj na sucho lub przecieranie mokrych powierzchni suchą tkaniną);
  • wszelką żywność zamknij do hermetycznych pojemników, kiedy owad nie będzie miał alternatywy, z pewnością skusi się na nasz żel;
  • możesz odsunąć 50 cm od ściany pralkę, lodówkę, suszarkę (oczywiście jeśli jest taka możliwość);
  • możesz zdemontować cokoły pod szafkami kuchennymi, otworzyć rewizje wodomierzy, obudowy ekranów rur grzewczych itp.;
  • możesz zadbać, aby szafka pod zlewozmywakiem w kuchni była pusta lub był do niej dostęp ( to miejsce przyciąga największą liczbę prusaków, ze względu na dostęp do wody, wilgoć i bliskość odpadków);

Zwalczanie innych owadów jak mrówki, karaczany, rybiki, mole spożywcze i odzieżowe, wołki zbożowe, pchły metodą oprysku i zamgławiania ULV Jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi dezynsekcji dotyczące zwalczania karaczanów, mrówek, rybików cukrowych, \moli spożywczych, moli odzieżowych, pcheł, wołków zbożowych będą o wiele bardziej jeśli współpraca z Klientem przebiega w sposób prawidłowy, bowiem aplikowane środki zdecydowanie lepiej działają na czystych powierzchniach.

Oto wskazówki, do których warto się zastosować, by zwiększyć efektywność naszego zabiegu i już nigdy nie spotkać owada w swoim domu lub mieszkaniu:

  1. Starannie zabezpiecz żywność i wszelkie inne przedmioty użytku higienicznego, szczególnie takie, które mają kontakt z jamą ustną, np. szczoteczki do zębów itp.
  2. Bardzo dokładnie dzień lub dwa przed planowanym rozpoczęciem prac, posprzątaj swoje mieszkanie: mycie podłóg, listew przypodłogowych, dokładne odkurzanie itp. Środki, które wykorzystujemy zdecydowanie lepiej działają na czystych powierzchniach. Ponadto nie zalecamy zmywania środka po zabiegu, zdecydowanie ograniczy to możliwości zabiegu, więc warto zrobić to przed zabiegiem.
  3. Dobrym zwyczajem jest poodsuwać meble i zapewnić swobodne przejście, zrobić miejsce tak, aby móc dojść do listew przypodłogowych, ścian.
  4. To bardzo ważne. Schowaj w inne miejsce miski z karmą i wodą dla zwierząt, a po zabiegu umyj je bardzo dokładnie wodą z detergentem i zmienić na świeżą karmę i wodę.
  5. Jeśli jest akwarium należy je przykryć szczelnie folią lub wynieść, aby nasze środki nie dostały się do wody;
  6. Z prądu odłącz urządzenia elektryczne znajdującą się w pomieszczeniach, które będą podlegały zabiegowi (telewizor, dekoder, monitor, komputer, laptop, komórka i inne).
  7. Dokładnie zamknij wszystkie okna na czas zabiegu, by środek nie przedostał się na zewnątrz. Zmniejszy to skuteczność zabiegu i uniemożliwi to dostanie się chemii do sąsiada.
  8. Wykorzystywany przez firmę DDD Polska zamgławiacz ULV generuje dość silny podmuch powietrza wraz z cieczą roboczą, która je zwilża dlatego należy schować delikatne, lekkie i papierowe przedmioty, aby nie uległy zniszczeniu. tj. bombki, ozdoby, kartki, plakaty, figurki, dekoracje, papierowe elementy i inne ponieważ nie odpowiadamy za ich uszkodzenia.
  9. blaty, stoły i inne rzeczy, które nie da się schować, a będą mieć styczność z jedzeniem wystarczy umyć po zabiegu. Wystarczy zwykły detergent z wodą. Warzywa i owoce, kupowane na targu są pryskane środkami ochrony roślin, są to substancje dużo groźniejsze niż używane przez nas pyretroidy więc woda w zupełności wystarczy.
  10. Proszę pamiętać, by nie zniszczyć efektów zabiegu odkurzaniem, zamiataniem lub zmywaniem newralgicznych miejsc, w których bytują owady;
  11. Podczas zabiegu w pomieszczeniach nie powinien przebywać nikt poza osobą wykonującą zabieg. Zalecamy zabranie ze sobą wszelkich kosztowności, zegarków, biżuterii, pieniędzy.
  12. Dodatkowo przy molach spożywczych: należy przejrzeć wszystkie produkty z szafek kuchennych, nawet te zamknięte w kartonowych lub papierowych opakowaniach (cukier, mąka, makaron, ryż, przyprawy i inne mączne produkty). Następnie najlepiej te produkty przesypać do szklanych lub z tworzywa sztucznego pojemników. Te które będą zarażone (molami lub ich larwami) od razu wyrzucamy do foliowego worka, które następnie zawiązujemy szczelnie po całym procesie i wyrzucamy do kontenera na śmieci zmieszane. Foliowe zamknięte opakowania nie trzeba wyrzucać, papierowe lub zarażona żywność należy wyrzucić. Następnie należy wyciągnąć wszystkie produkty z szafek w kuchni (np. naczynia, sztućce, inne produkty pakujemy do worków i wynosimy np. na klatkę, balkon, taras) tak abyśmy mogli dokładnie spryskać szafki wewnątrz jak i na zewnątrz. W innym wypadku należy później wszystko umyć, szafek w środku jak i na zewnątrz po zabiegu później nie myjemy, aby środki chemiczne działały jak najdłużej (ulegają degradacji po około 3-4 tygodniach lub do zmycia). Po zakończonym zabiegu, schnięciu (min. 1 godzinę) oraz wietrzeniu (min. 1 godzinę) można wrócić do lokalu, produkty, które zostały można włożyć z powrotem. Na przyszłość polecamy, aby mączne produkty sprawdzać, przesypując je od razu do szklanych, plastikowych pojemników, wtedy od razu będą mogli Państwo zareagować i zapobiec im rozprzestrzenieniu.


Jak zachować się po zabiegu dezynsekcji?

  • Czas przeprowadzonego przez DDD Polska zabiegu wynosi ok. 20-60 minut, który zależy od kilku czynników tj. ilość łóżek, kanap, foteli, materacy, ilości pokoi i ich metrażu oraz przygotowania mieszkania;
  • po zakończeniu zabiegu należy opuścić pomieszczenia na 3 do 5 godzin (przy zamgławianiu) lub około 2 godziny (przy opryskiwaniu), aby preparaty odpowiednio się rozprowadziły, osiadły i wyschły;
  • należy wywietrzyć dokładnie mieszkanie po powrocie, zrobić przeciąg i utrzymywać go minimum przez godzinę;
  • należy zmyć powierzchnie, które mogą mieć kontakt z jedzeniem. Nie można dopuścić, aby preparat dostał się w jakikolwiek sposób do jamy ustnej.
  • zalecamy umyć: zlew, blaty kuchenne, stoły i inne miejsca przechowywania jedzenia. Do zmycia powierzchni nie jest konieczny żaden specjalistyczny środek, wystarczy zwykły detergent i woda. Możesz również umyć podłogę w miejscu w którym chodzimy, ale pamiętaj by zostawić barierę ochronną nie zmywając środków ok. 50 cm od ścian, pod meblami i łóżkami jak i wokół nich. Jeśli w domu są raczkujące dzieci, należy zmyć podłogi, po których raczkują oraz miejsca, których mogą dotykać. 
  • nasze środki są bezpieczniejsze od chemii domowej np. środki do mycia podłóg, blatów, płyny do mycia naczyń itp. dlatego proszę się martwić o swoich najbliższych czy też zwierzęta, nic im nie będzie.

 
Jak przebiega zabieg dezynsekcji w DDD Płock?

Technik DDD z naszej firmy w Państwa mieszkaniu:

  • na początku sprawdza stopień przygotowania mieszkania do zabiegu, w razie potrzeby poprawia i pomaga przygotować mieszkanie odpowiednio,
  • przepytuje domowników oraz dokonuje przeglądu miejsc, w którym znalezione zostały insekty,
  • wskazuje na najczęstsze przyczyn przenoszenia lub zagnieżdżenia owadów i daje rady, by w przyszłości ponownie nie dopuścić do inwazji tych szkodników,
  • wskazuje miejsca, które należy szczególnie uszczelnić, by uniemożliwić przejście owadów z pomieszczenia do pomieszczenia,
  • dokładnie spryska za pomocą opryskiwacza lub zamgławiacza ULV miejsca, w którym znajdujemy owady.
  • po zabiegu otrzymują państwo protokół z wykonanej pracy, oczywiście używane przez nas preparaty są bezpieczne i mają wszelkie pozwolenia i atesty na terenie UE.
  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania, jeśli tylko mają Państwo jakieś wątpliwości.
  • Chcemy, aby przeprowadzane przez nas zabiegi nie wiązały się z żadnym stresem.
  • Mają Państwo do czynienia z profesjonalistami – to my zajmiemy się wszystkim tak, aby zarówno w jego trakcie oraz po nim wszystko było w porządku.